OBJEDNÁVKY A REZERVÁCIE: +421 948 483 325

Vianočný predaj rýb 2023

Milí návštevníci, s radosťou Vám oznamujeme, že od 1. decembra u nás na Rybníku v Bašovciach opäť spúšťame vianočný predaj rýb. 🎏

V ponuke máme živé ryby ako pstruh dúhový, pstruh dúhový (lososovitý), kapor, sumec, tolstolobik, amur, šťuka, jeseter; mrazené líčka alebo filety zo zubáča, lososa a pangasiusa.

Rybku si v prípade záujmu môžete objadnať a zarezervovať na konkrétny dátum. Na počkanie Vám ich aj očistíme a spracujeme podľa požiadaviek (filetovanie, zdranie z kože, porcovnanie na podkovičky). 

Okrem rybiek budeme mať v ponuke na predaj aj rôzne domáce zabíjačkové výrobky ako jaternice, klobásky, tlačenku, masť, oškvarky či paštétu.

Čakanie na spracovanie ryby si môžete skrátiť v našej rodinnej reštaurácii, kde Vám radi pripravíme niečo pod zub alebo na zahriatie. Reštaurácia bude otvorená každý deň od 10.00 do 21.00

Rybku si k nám môžete prísť kúpiť každý deň v čase od 9.00 do 21:00. Predaj sa bude konať do 23.12.2023. Dohodnúť si môžete aj donášku až k Vám domov. 

Predaj rýb prebieha na krytej terase priamo v našej reštaurácii, ktorú nájdete len 7km od mesta Piešťany, v obci Bašovce. Viac informácií a objednávky príjmame na ☎ 0948 483 325.

Viac informácií nájdete tu: http://rybnikbasovce.sk/predaj-ryb/

Kategórie : Novinky