OBJEDNÁVKY A REZERVÁCIE: +421 948 483 325

Služby a atrakcie

Služby a atrakcie

Predaj čerstvých rýb

Rybku si u nás môžete kúpiť počas celého roka

Čerstvú rybku Vám pripravíme na počkanie. Ceny rýb za 1kg: pstruh dúhový 7,00 €; kapor 4,70 €; sumec 12,50 €, mrazené filety z lososa 26,00 €; líčka zo zubáča 18,00 €.

Rybolov

Rybku si môže chytiť každý počas celého roka

S rybačkou Vám radi pomôžeme, zapožičiame všetko potrebné náradie, návnady a krmivá. Počas rybačky máte k dispozícii náš personál, ktorý Vám so všetkým pomôže. Chytiť si môžete pstruha dúhového a kapra. Chytenú rybku si môžete nechať pripraviť u nás v reštaurácii alebo si ju dať očistiť a vziať so sebou. Počas roka pre vás pripravujeme rybačku aj na dravcov ako šťuka, zubáč, sumec (k dispozícii budú aj návnadové rybky).

Pečeno-údené ryby

Ochutnajte niečo výnimočné

Od júna až do septembra počas víkendov máme v ponuke pečeno-údené ryby (kapor, pstruh). Počas týždňa vieme rybky pripraviť na objednávku.

Vianočný predaj rýb

V decembri sa u nás koná predaj vianočných rýb

V tomto roku 2019 sa predaj rýb začne 9.12.2019 a bude prebiehať do 23.12.2019. Rybku si môžete dopredu zarezervovať. Rybu Vám na počkanie očistíme. Predaj prebieha na našej zastrešenej terase. Predávame Kapra, Pstruha a Sumca. Na možno tento rok spestríme a pridáme viac druhov rýb.

Zvieratká

Počas celého roka sú v našom areáli výbehy so zvieratkami

Pri prechádzke v našom areáli si môžete čas spestriť prehliadkou výbehov so zvieratkami ako Belgický obor, Brahmanka veľká, Papagáj nádherný, Sebritka, Holandská minikoza, Hus Landenská a Korytnačka ostrohatá.

Pre deti

Detské ihrisko

Vaše deti majú u nás o zábavu postarané vďaka veľkému detskému ihrisku. Ihrisko je čisté a bezpečné. Pravideľne ho kontrolujeme na možné poškodenie. S deťmi môžete vyskúšať bedminton alebo lukostrelbu. Potrebné vybavenie Vám požičiame.

Pre cyklistov

Cyklistov vítame

Ponúkame nápoje aj jedlá vyhovujúce potrebám cyklistov. Váš bicykel si môžete odložiť na vyhradené miesto určené na odkladanie bicyklov, ktoré je na dohľad z terasy reštaurácie. Poskytneme vám základné náradie na jednoduché opravy bicykla. Vieme vám odporúčiť zaujímavé cyklistické výlety do okolia.

Parkovanie

Pre autá aj autobusy

Pred reštauráciou máme parkovisko s kapacitou pre cca. 30 osobných áut alebo niekoľko autobusov.

Kapacita reštaurácie

U nás je miesto pre všetkých

 
miest v salóniku
 
miest v reštaurácii
 
miest na terase
 
miest v altánku pri rybách a ďalších stoloch v areáli