OBJEDNÁVKY A REZERVÁCIE: +421 948 483 325

Služby a atrakcie

Služby a atrakcie

Predaj rýb

Čerstvú rybku si u nás môžete kúpiť počas celého roka

Zo živých rýb máme v ponuke pstruha dúhového, kapra rybničného, sumca západného, jesetera sibírskeho, amura bieleho a karasa obyčajného. Rybky vám na mieste vyčistíme a spracujeme podľa vašich požiadaviek (zdranie z kože, filetovanie, porcovnanie). A aby ste mali ryby čo najčerstvejšie, tak ich lovíme až tesne pred spracovaním a odovzdaním zákazníkovi. Čerstvú rybku Vám pripravíme aj na počkanie. V ponuke sú aj mrazené vákuovo balené filety a líčka zo zubáča.

Rybolov

Zažite pravú rybačku s celou rodinou

U nás na rybníku si vašu rybku môžete uloviť sami, či ste už skúsení alebo neskúsení rybári. Na lov nepotrebujete žiaden rybársky lístok ani povolenie. Ak nemáte vlastnú rybársku výbavu, my vám ju zapožičiame. Tým menej skúsením bude pri love k dispozícii náš personál. Na rybolov máte k dispozícii dva rybníky:

1. v prvom rybníku sa dá loviť pstruh dúhový. V tomto rybníku chytí rybu naozaj každý, aj ten netrpezlivý. Pri love pstruha nie je možné pustiť ulovenú rybu späť do vody. Pstruha si môžete nechať pripraviť u nás v reštaurácii alebo zobrať domov.

2. v druhom rybníku sa dá loviť kaprovitá, jeseterovitá a biela ryba (napr. kapor, jeseter, amur, karas). V tomto rybníku na chytenie ryby už potrebujete miernu dávku trpezlivosti. Ulovenú rybku je možné pustiť späť do vody alebo si ju zobrať domov.

Vianočný predaj rýb

V decembri sa u nás koná predaj vianočných rýb

Vianočný predaj rýb sa u nás koná každý rok v mesiaci december. V ponuke mávame živé ryby ako pstruh dúhový, pstruh lososovitý, sumec, kapor, amur, tolstolobik, jeseter. Ponuku rýb pre vás občas spestríme a pridáme aj iné druhy rýb. Rybku si v prípade záujmu môžete objadnať a zarezervovať na konkrétny dátum. Na počkanie Vám ich aj očistíme a spracujeme podľa požiadaviek (filetovanie, zdranie z kože, porcovnanie na podkovičky). Predaj rýb prebieha na krytej terase priamo v našej reštaurácii.

Zvieratká a aktivity

Spestrite si návštevu našej reštaurácie

Pri prechádzke po našom areáli natrafíte na rôzne zvieratká vo výbehoch. Deti môžu s radosťou sledovať ako naše zvieratká žijú a rastú. Vidieť môžete poníka, ovečky, papagáje, bažanty, korytnačku, zajace, hydinu a rodinku prasiatok.

Okrem zvieratok môžete v našom areáli nájsť aj pieskovisko pre tých najmenších. A náš areál je ako stvorený na pohybové aktivity ako minifutbal, alebo krátku hru bedmintonu.

Pre cyklistov

Cyklistov vítame

Ponúkame nápoje aj jedlá vyhovujúce potrebám cyklistov. Váš bicykel si môžete odložiť na vyhradené miesto určené na odkladanie bicyklov, ktoré je na dohľad z terasy reštaurácie. Poskytneme vám základné náradie na jednoduché opravy bicykla. Na mape pred reštauráciou nájdete zaujímavé cyklistické výlety do okolia.

Parkovanie

Pre autá aj autobusy

Pred reštauráciou máme parkovisko s kapacitou pre cca. 30 osobných áut alebo niekoľko autobusov.

Pečeno-údené ryby

Ochutnajte niečo výnimočné

DOČASNE NEDOSTUPNÉ !

Od júna až do septembra počas víkendov obvykle mávame v ponuke pečeno-údené ryby (kapor, pstruh). Počas týždňa potom budeme vedieť rybky pripraviť na objednávku.

Kapacita reštaurácie

U nás je miesto pre všetkých

 
miest v reštaurácii
 
miest na terase
 
miest v exteriéri
 
lavičky